One-Touch otočné uzávery a aretačné čapy, IMAO úpinky a upínacie prvky | OctopusTools.sk
Drag to Browse

 

 

 

Obrábanie je pre
tých, ktorý vedia
prijímať výzvy.

Pre fungovanie všetkých funkcií eshopu je potrebné vo Vašom prehliadači povoliť javascript!
 
Pre fungovanie všetkých funkcií eshopu je potrebné povoliť cookies!
  Nastavenie cookies urobte tu  
 
Pre fungovanie všetkých funkcií eshopu je potrebné vo Vašom prehliadači zakázať funkciu Do Not Track (Nesledovať)!
 

Úspora polovice času na výmenu!

 
Úspora polovice času potrebného na výmenu a upínanie prípravkov!
Úspora polovice času na výmenu upínacieho prípravku! Použitie otočných uzáverov IMAO, Kipp, Marek Industrial
Spoločnosť Toyokawa Engineering vyrába testovacie zariadenia pre automobilové diely a na upínacích prípravkoch používa otočné upínacie uzávery na štvrť otáčky od firmy IMAO. Testovací upínací prípravok navrhli podľa požiadavky zákazníka tak, aby bol schopný upnúť niekoľko obrobkov naraz.
 
Pri každej zmene obrobku je potrebné upínací prípravok nastaviť. Zákazník od Toyokawa žiadal, aby výmena obrobku, ktorú vykonáva dvakrát denne, bola rýchla. Toyokawa sa preto rozhodla použiť rýchle otočné upínacie čapy na štvrť otáčky, ktoré skracujú upínací čas, pretože k upnutiu dôjde jednoduchým otočením gombíka o 90°
 
Na pôvodnom testovacom zariadení zákazník na upnutie používal úpinky a skrutky a výmena obrobku trvala dlhšie ako minútu. Pri použití otočných čapov na štvrť otáčky sa doba potrebná na upnutie skrátila na iba 30 sekúnd.
 
Toyokawa ako výrobca štandardných strojných prvkov vysoko oceňuje rýchlosť a jednoduché používanie upínacích prvkov IMAO, ich širokú ponuku a rýchlu dostupnosť. Štvrťotáčkové upínacie uzávery budú určite používať aj v budúcnosti.